Zjistit dostupnost

Hotel Bohemians Praha

HOTEL BOHEMIANS - Praha patří mezi hotely v Praze, které Vám za příznivou cenu nabízejí ubytování v blízkosti historického centra města. Hotel se nachází přímo na břehu řeky Vltavy v klidné části města obklopené zelení. Svým umístěním hotel nabízí ubytování v Praze, které Vám poskytne ideální polohu pro velmi dobré a pohodlné spojení s centrem Prahy (Václavské náměstí, Novotného lávka...) a všemi pamětihodnostmi. Cesta od hotelu do středu města Vám nebude trvat déle než 10 minut panoramatické jízdy tramvají po pražském nábřeží.

 

 

Hotel je také velmi dobře dostupný při Vašem příjezdu, neboť se nachází v těsné blízkosti městského okruhu a hromadné dopravy. Po celou dobu Vašeho pobytu je Vám k dispozici hotelové parkoviště. Parkoviště je hlídáno kamerovým systémem a v nočních hodinách pod uzamčením.

Areál O2 Žluté lázně, který nabízí široké spektrum služeb a sportovišť se nachází od ubytování v hotelu pouhých 200 metrů. Hotel také přímo sousedí s několika oblíbenými pražskými cyklostezkami, které můžete využít nejen pro cyklistiku, ale díky kvalitnímu asfaltovému povrchu jsou vhodné i pro příznivce kolečkových bruslí.

Budeme velmi potěšeni ať už do Prahy přijedete za obchodem, za poznáním, na dovolenou nebo na služební cestu, využijete-li naší nabídky ubytování v Praze, v HOTELU BOHEMIANS - Praha.

Recenze hostů

Doufám ,že tato cenová strategie Vám vydrží.Moji přátelé ze slovenska byli mile překvapeni a hotel si zařadili jako č.1 Kdykoli pojedou pracovně do Prahy,jako první kontakt se budou obracet na Vás.

Hodnocení    -  Milan Čermák

Okoli a velmi přijemny personal..

Hodnocení    -  Veronika Benkovska

boli sme milo prekvapení izba bola čistá pán na recepcií bol milý a švecké stoly na raňajky nemali chybu o auto sme mali postarané naozaj ďakujeme za pobyt a prajeme šťastné a veselé vianočné sviatky s pozdravom Lazoriková

Hodnocení    -  vilma lazorikova

Bardzo miła obsługa, godna polecenia, blisko wszedzie.

Hodnocení    -  Anonym

Hotel naprosto vyhovoval umístěním a cenou.Blízko MHD,parkoviště v areálu.Personál velmi ochotný,milý.Pokud budeme potřebovat,určitě využijeme opět tento hotel.Mohu jen doporučit.

Hodnocení    -  Irena

Vše bylo v pořádku.Pokoj byl čistý,na snídani si člověk mohl vybrat jak slanou tak sladkou snídani a personál byl milý.

Hodnocení    -  Veronika

Výhled z okna na řeku a kostelík na protějším břehu.

Hodnocení    -  Mgr.

Novinky

Pobyt bez nudy!

Během pobytu v našem hotelu rozhodně doporučujeme navštívit co nejvíce zajímavých míst a akcí. Podrobnější informace naleznete v přiloženém kalendáři akcí. Těšíme se na Vás!

 

Zobrazit detail

Hodnocení našich hostů

Jsme velice rádi za hodnocení našich hostů!

Jestliže jste u nás ještě nebydleli, podívejte se na hodnocení našich klientů! Každé hodnocení je pro nás přínosem a jsme za ně velice rádi!

Všechna hodnocení naleznete v sekci recenze.

Zobrazit detail

Nové webové stránky!

S radostí vás chceme informovat, že jsme spustili nové webové stránky hotelu! Najdete zde všechny důležité a potřebné informace včetně snadné online rezervace ubytování.

Zobrazit detail