Zjistit dostupnost

Hotel Bohemians Praha

HOTEL BOHEMIANS - Praha patří mezi hotely v Praze, které Vám za příznivou cenu nabízejí ubytování v blízkosti historického centra města. Hotel se nachází přímo na břehu řeky Vltavy v klidné části města obklopené zelení. Svým umístěním hotel nabízí ubytování v Praze, které Vám poskytne ideální polohu pro velmi dobré a pohodlné spojení s centrem Prahy (Václavské náměstí, Novotného lávka...) a všemi pamětihodnostmi. Cesta od hotelu do středu města Vám nebude trvat déle než 10 minut panoramatické jízdy tramvají po pražském nábřeží.

 

 

Hotel je také velmi dobře dostupný při Vašem příjezdu, neboť se nachází v těsné blízkosti městského okruhu a hromadné dopravy. Po celou dobu Vašeho pobytu je Vám k dispozici hotelové parkoviště. Parkoviště je hlídáno kamerovým systémem a v nočních hodinách pod uzamčením.

Areál O2 Žluté lázně, který nabízí široké spektrum služeb a sportovišť se nachází od ubytování v hotelu pouhých 200 metrů. Hotel také přímo sousedí s několika oblíbenými pražskými cyklostezkami, které můžete využít nejen pro cyklistiku, ale díky kvalitnímu asfaltovému povrchu jsou vhodné i pro příznivce kolečkových bruslí.

Budeme velmi potěšeni ať už do Prahy přijedete za obchodem, za poznáním, na dovolenou nebo na služební cestu, využijete-li naší nabídky ubytování v Praze, v HOTELU BOHEMIANS - Praha.

Recenze hostů

Během víkendu hotel nabídl velmi klidné ubytování s možností relaxace na společné chodbě s pohodlnými křesly. Jedinou nevýhodou je absence restaurace v hotelu.

Hodnocení    - 

Понравилось расположение. У реки, вид из окна, тишина, рядом остановка трамваев идущих в центр 2,3,17. Есть своя парковка, платная. Но побывав в других отелях стало понятно, что есть с чем сравнивать и уже взгляд другой. Персонал нормальный. Завтрак хороший.

Hodnocení    -  Natalia

výborné na to čo som potreboval,

Hodnocení    -  Miroslav Škulec

V hotelu jsme byli ubytováni podruhé a byli jsme spokojeni. Cena odpovídá službám. Vyhovuje nám umístění hotelu, je v blízkosti hromadné dopravy, do středu města je to 10 minut. Personál byl velmi vstřícný, mohli jsme se ubytovat dříve a ponechat auto na parkovišti, jak jsme potřebovali. Při další návštěvě Prahy využijeme opět jejich služeb.

Hodnocení    -  Hana Zbytková a přátelé

Supper Preisleistung-verheltnes. Wir sind sehr zufrieden. Sehr zentral, gute Straßenbahnverbindung. Ffrühstuck wahr auch ausreichend, und immer aufgefühlt. Wir kommen auf jedenfahl wieder.

Hodnocení    -  Dana

Příjemná obsluha

Hodnocení    -  Jaroslav

Vše bylo OK :) Děkujeme.

Hodnocení    -  Jarmila

Novinky

Pobyt bez nudy!

Během pobytu v našem hotelu rozhodně doporučujeme navštívit co nejvíce zajímavých míst a akcí. Podrobnější informace naleznete v přiloženém kalendáři akcí. Těšíme se na Vás!

 

Zobrazit detail

Hodnocení našich hostů

Jsme velice rádi za hodnocení našich hostů!

Jestliže jste u nás ještě nebydleli, podívejte se na hodnocení našich klientů! Každé hodnocení je pro nás přínosem a jsme za ně velice rádi!

Všechna hodnocení naleznete v sekci recenze.

Zobrazit detail

Nové webové stránky!

S radostí vás chceme informovat, že jsme spustili nové webové stránky hotelu! Najdete zde všechny důležité a potřebné informace včetně snadné online rezervace ubytování.

Zobrazit detail