Zjistit dostupnost

Hotel Bohemians Praha

HOTEL BOHEMIANS - Praha patří mezi hotely v Praze, které Vám za příznivou cenu nabízejí ubytování v blízkosti historického centra města. Hotel se nachází přímo na břehu řeky Vltavy v klidné části města obklopené zelení. Svým umístěním hotel nabízí ubytování v Praze, které Vám poskytne ideální polohu pro velmi dobré a pohodlné spojení s centrem Prahy (Václavské náměstí, Novotného lávka...) a všemi pamětihodnostmi. Cesta od hotelu do středu města Vám nebude trvat déle než 10 minut panoramatické jízdy tramvají po pražském nábřeží.

 

 

Hotel je také velmi dobře dostupný při Vašem příjezdu, neboť se nachází v těsné blízkosti městského okruhu a hromadné dopravy. Po celou dobu Vašeho pobytu je Vám k dispozici hotelové parkoviště. Parkoviště je hlídáno kamerovým systémem a v nočních hodinách pod uzamčením.

Areál O2 Žluté lázně, který nabízí široké spektrum služeb a sportovišť se nachází od ubytování v hotelu pouhých 200 metrů. Hotel také přímo sousedí s několika oblíbenými pražskými cyklostezkami, které můžete využít nejen pro cyklistiku, ale díky kvalitnímu asfaltovému povrchu jsou vhodné i pro příznivce kolečkových bruslí.

Budeme velmi potěšeni ať už do Prahy přijedete za obchodem, za poznáním, na dovolenou nebo na služební cestu, využijete-li naší nabídky ubytování v Praze, v HOTELU BOHEMIANS - Praha.

Recenze hostů

Sympatický a nápomocný personál hotelu; za skvělou cenu ubytování se snídaní pár minut od centra Prahy.

Hodnocení    -  Petra Devečková

Milý personál, poměr kvalita/cena super, dobrá snídaně, pokoj čistý, pohodlné postele.

Hodnocení    -  Hana

Bardzo miła obsługa, godna polecenia, blisko wszedzie.

Hodnocení    -  Anonym

výborná cena blízko centra,snadná dostupnost tramvají

Hodnocení    -  Anonym

POKUD JEDETE DO PRAHY ZA KULTUR.PAMÁTKAMI A NEPOTŘEBUJETE LUXUS,TAK TENTO HOTEL JE VHODNÝ K UBYTOVÁNÍ.OCHOTNÝ PERSONÁL,ČISTO A V BLÍZKOSTI TRAMVAJ. A AUTOBUS.ZASTÁVKA.

Hodnocení    - 

Našli jsme zde vše, co jsme potřebovali. Snídaně byly velmi dobré. Všude bylo čisto. Personál byl velmi ochotný. Kvalita za rozumnou cenu. Zase se zde rádi ubytujeme.

Hodnocení    -  Jiří

příjemný personál, dostupnost do centra, velmi dobrý poměr kvality ubytování s cenou, možnost bezproblémového parkování

Hodnocení    -  Jiří

Novinky

Pobyt bez nudy!

Během pobytu v našem hotelu rozhodně doporučujeme navštívit co nejvíce zajímavých míst a akcí. Podrobnější informace naleznete v přiloženém kalendáři akcí. Těšíme se na Vás!

 

Zobrazit detail

Hodnocení našich hostů

Jsme velice rádi za hodnocení našich hostů!

Jestliže jste u nás ještě nebydleli, podívejte se na hodnocení našich klientů! Každé hodnocení je pro nás přínosem a jsme za ně velice rádi!

Všechna hodnocení naleznete v sekci recenze.

Zobrazit detail

Nové webové stránky!

S radostí vás chceme informovat, že jsme spustili nové webové stránky hotelu! Najdete zde všechny důležité a potřebné informace včetně snadné online rezervace ubytování.

Zobrazit detail